Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skogstorps GoIF

Följ

Skogstorps GoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skogstorps GoIF
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      BK Sport (hemma) P-2015


      15:00
    • 09:00

      Sammandrag Nr2 F-2015


      13:00
    • 10:00

      Torshälla-Nyby IS P13 Grön (hemma) P-2013


      12:00
    • 10:00

      Träning PF2017


      11:00
    • 11:00

      Nykvarns SK F 2012 (borta) F-2012


      13:00
    • 11:00

      Jäders IF F13/14 (borta) F-2013/2014


      13:00
    • 12:00

      Örebro SK FK (P15) (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      IFK Eskilstuna P 2014 Blå (hemma) P-2013


      14:00
    • 16:00

      Syrianska FC P2012 (hemma) P-2012


      18:00
    • 17:00

      Järna SK P10 (borta) P-2011


      19:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning P-2016


      10:00
    • 10:00

      Eskilstuna United DFF F10 (borta) F-2010/2011


      12:00
    • 10:00

      Jäders IF P13 (borta) P-2014


      11:15
    • 10:00

      Triangelns IK P2015 (hemma) P-2014


      11:15
    • 10:00

      Träning F-2016


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 12:00

      Ärla IF F13 ÄST F-13 (hemma) F-2013/2014


      14:00
    • 15:00

      Aspö IF P14 (borta) P-2015


      17:00
    • 15:30

      Kvicksunds SK F10-11 (hemma) F-2010/2011


      17:30
    • 17:00

      Vaksala SK (hemma) F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Eskilstuna City FK P12 Vit (hemma) P-2012


      19:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:00

      Träning F-2016


      17:00
    • 17:30

      Träning P-2014


      19:00
    • 17:30

      Träning PF2018


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2013/2014


      19:00
    • 18:50

      Träning P-2012


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      IK Franke (P15) (borta) P-09


      21:30
  • 6Tor
    • 07:00

      Placeholder - Matchkamp IFK Eskilstuna P-2012


      19:00
    • 08:00

      Lag Skogstorp 2 - IFK Matchkamp P-2012


      17:15
    • 08:45

      Lag Skogstorp 1 - IFK Matchkamp P-2012


      17:15
    • 09:00

      Mini turnering Strängnäs F-2012


      14:00
    • 10:30

      Träning Herr


      12:00
    • 13:00

      Ärla IF PF-13/14 P-14 (borta) P-2014


      14:15
    • 17:15

      Träning F-2010/2011


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:45

      Träning F-08/09


      20:45
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 19:00

      Kvicksunds SK (borta) Herr


      21:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Torshälla-Nyby IS F12 Svart (hemma) F-2012


      12:00
    • 10:00

      Träning PF2017


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag Nykvarn F-2016


      14:45
    • 11:30

      Kvicksunds SK F13/F14 (hemma) F-2013/2014


      13:30
    • 12:00

      IK Viljan Strängnäs 14 (borta) P-2013


      14:00
    • 13:00

      Järna SK F14/15 vit (hemma) F-2013/2014


      15:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning P-2016


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag 9/6 P-2016


      14:10
    • 09:15

      IFK Eskilstuna 2016 (borta) PF2017


      13:30
    • 10:00

      IK Viljan Strängnäs (hemma) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning F-2016


      11:00
    • 10:00

      Träning F-2015


      11:00
    • 10:30

      IFK Mariefred F13/14 (borta) F-2013/2014


      12:30
    • 12:00

      Kvicksunds SK P-13 (hemma) P-2014


      13:15
    • 13:00

      Torshälla-Nyby IS P14 Svart (borta) P-2015


      15:00
    • 13:30

      IFK Mariefred P12 Vit (borta) P-2013


      15:30
    • 14:00

      Skiljebo SK F 10 svart (hemma) F-2010/2011


      16:00
    • 14:00

      Torshälla-Nyby IS P11 Grön (borta) P-2012


      16:00
    • 15:30

      Träningsmatch BK sport P-09


      17:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-2014


      18:30
    • 17:25

      Träning P-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013/2014


      18:30
    • 17:50

      Träning P-2012


      19:30
    • 19:00

      Södertälje FK (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:00

      Träning F-2016


      17:00
    • 17:00

      Träning P-2014


      18:15
    • 17:25

      Träning P-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning PF2018


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2013/2014


      19:00
    • 18:30

      Västerås SK FK F15 (borta) F-08/09


      20:30
    • 18:50

      Träning P-2012


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      IK Brage (P15) (hemma) P-09


      21:00
    • 19:00

      Västerås IK F2010 (borta) F-2010/2011


      21:00
    • 19:00

      Dalecarlia föräldramöte P-2012


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Fredagspasset F-2010/2011


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      19:00
    • 19:00

      BK Sport (hemma) Herr


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar - Hemma Derby mot serie 2:an BK Sport P-2012


      21:00
  • 15Lör
    • 00:00

      IFK Mariefred P-10/11 (borta) P-2011


      02:00
    • 09:00

      Sammandrag nr 3 F-2015


      12:00
    • 09:00

      Eskilstuna United DFF (borta) PF2017


      13:00
    • 10:00

      BK Sport 012 svart (hemma) P-2013


      12:00
    • 10:00

      Eskilstuna City P2017 (hemma) PF2017


      11:00
    • 12:00

      IFK Mariefred P13 Vit (hemma) P-2013


      14:00
    • 12:00

      Jäders IF (borta) P-2015


      18:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning P-2016


      10:00
    • 10:00

      Träning F-2016


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollskolan PF2019


      11:00
    • 10:00

      IFK Eskilstuna (borta) PF2017


      14:00
    • 13:00

      Enhörna IF (borta) Dam


      15:00
    • 13:00

      Eskilstuna City FK P15 Blå (hemma) P-2014


      14:15
    • 14:00

      Torshälla-Nyby IS P09 (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Kvicksunds SK F13/F14 (borta) F-2013/2014


      16:00
    • 14:00

      Flens IF P13 (borta) P-2014


      15:15
    • 15:30

      Nyköpings BIS F1112 Blå (hemma) F-2010/2011


      17:30
    • 17:30

      Triangelns IK P2014 Vit (hemma) P-2015


      19:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-2014


      18:30
    • 17:25

      Träning P-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning PF2018


      18:30
    • 17:30

      Träning F-2013/2014


      19:00
    • 18:30

      Stenkvista GOIF /Ärla P2011 ÄST P2011 (hemma) P-2012


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Falu BS FK (P15) (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning F-2016


      11:00
    • 12:30

      Västerås BK 30 P09/10 (borta) P-09


      14:30
    • 14:30

      Eskilstuna FC P10-11 (hemma) P-2011


      16:30
    • 15:30

      Flens FF 2011/12 (borta) P-2012


      17:30
    • 17:00

      Stallarholmens SK (hemma) Herr


      19:00
    • 18:00

      Eskilstuna City FK P12 (hemma) P-2012


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:25

      Träning P-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2014


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2013/2014


      19:00
    • 17:50

      Träning P-2012


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Enhörna IF (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:25

      Träning P-2013


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2014


      19:00
    • 17:30

      Träning PF2018


      18:30
    • 18:50

      Träning P-2012


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Nils Liedholm Cup 2024 F-08/09

    • Heldag

      Nils Liedholm Cup F-08/09

    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      19:00
    • 19:00

      Stallarholmens SK (borta) Herr


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Nils Liedholm Cup 2024 F-08/09

    • Heldag

      Nils Liedholm Cup F-08/09

    • 11:00

      Stallarholmens SK F2010 (hemma) F-2010/2011


      13:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Nils Liedholm Cup 2024 F-08/09


      13:00
    • 00:00

      Nils Liedholm Cup F-08/09


      15:00
    • 09:00

      Triangelns IK (borta) PF2017


      10:00
    • 09:45

      Sammandrag 30/6 P-2016


      14:55
    • 10:00

      Träning F-2016


      11:00