Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skogstorps GoIF

Följ

Skogstorps GoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skogstorps GoIF
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 09:00

      Match mot TNIS P-2013


      10:30
    • 12:00

      Katrineholms SK FK 2011 (hemma) P-2011


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch Västerås IK P09 P-09


      16:00
    • 15:00

      Torshälla-Nyby IS (hemma) Herr


      17:00
    • 17:15

      Träning P-2013


      18:45
    • 17:20

      Träning P-2012


      18:45
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Matchkamp P-2012

    • 10:00

      Triangelns IK (hemma) P-2015


      11:00
    • 12:00

      Kvicksunds SK P10/11 -2 (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      IFK Nyköping F12 F11/12 (borta) F-2010/2011


      14:00
    • 13:00

      Valskog (borta) Herr


      15:00
    • 16:00

      KIOSK AFC P-09


      18:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning F-2016


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatch F-2015


      11:30
    • 10:00

      Träning PF2017


      11:00
    • 13:00

      Träning P-2016


      14:00
    • 15:00

      Eskilstuna United DFF F15 Akademi (borta) F-08/09


      17:00
    • 17:30

      IK Viljan Strängnäs (hemma) P-09


      19:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:15

      Träning F-2010/2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2015


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Förädrarmöte / Parental meeting Gothia P-09


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Eskilstuna Cupen P-09


      21:30
    • 17:00

      Eskilstuna cupen P-2011


      00:00
    • 18:20

      AFC P-2011


      19:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Eskilstuna cupen P-2011

    • Heldag

      Eskilstunacupen F-2013/2014

    • Heldag

      Eskilstunacupen P-2014

    • 08:00

      Eskilstunacupen - 7vs7 P-2012


      18:00
    • 08:00

      Eskilstunacupen F-2010/2011


      00:00
    • 08:30

      Eskilstunacupen P-2016


      14:30
    • 09:00

      Eskilstunacupen (hemma) PF2017


      13:00
    • 09:30

      Sammandrag Kvicksund F-2016


      16:00
    • 10:00

      Stigtomta IF (borta) Herr


      12:00
    • 10:00

      Eskilstuna Cupen Lag Vit P-2014


      16:00
    • 10:40

      Gideonsbergs IF Blå P-2011


      11:20
    • 14:00

      Eskilstuna Cupen Lag Grön P-2014


      18:00
    • 14:50

      IK Sturehov Blå P-2011


      15:30
    • 18:30

      Västerås SK FK (P15) (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Cupdisco F-2013/2014


      20:30
  • 14Sön
    • 00:00

      Eskilstuna cupen P-2011


      18:00
    • 00:00

      Eskilstunacupen F-2010/2011


      17:00
    • Heldag

      Eskilstunacupen F-2013/2014

    • 08:00

      Eskilstunacupen P-2013


      18:00
    • 09:00

      Eskilstunacupen F-2012


      20:00
    • 09:00

      Eskilstunacupen (hemma) P-2015


      16:00
    • 09:50

      Träning P-2011


      10:50
    • 13:00

      Eskilstruna Cupen 14 April F-2015


      17:00
    • 13:00

      Träning P-2016


      14:00
    • 14:00

      Malmköpings IF P09 (borta) F-08/09


      15:30
    • 15:30

      Träningsmatch Katrineholm P-09


      17:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2015


      19:00
    • 18:30

      Hällbybrunns IF (hemma) Dam


      20:30
    • 18:45

      Träning Herr


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:45

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 18:00

      Eskilstuna United DFF F11 (hemma) F-2010/2011


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 19Fre
    • 16:15

      Träning F-2012


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:15

      IK Viljan Strängnäs 1 (borta) F-2010/2011


      20:15
    • 19:00

      Södertälje FK (hemma) Herr


      21:00
  • 20Lör
    • 08:30

      Träningsmatch #1 mot City 9v9 P-2012


      10:00
    • 09:00

      Spelarutbildningsläger: 2011 F-2010/2011


      16:00
    • 09:30

      Träningsmatch #2 mot City 9v9 P-2012


      11:30
    • 11:45

      Träning P-09


      13:00
    • 13:00

      KIOSK AFC P-09


      15:00
    • 14:00

      Match mot Hällbybrunn IF P-2013


      15:30
    • 15:30

      Match mot Hällbybrunn IF P-2013


      17:00
    • 15:30

      Träningsmatch Malmköping P-09


      17:30
  • 21Sön
    • 09:00

      Spelarutbildningsläger: 2010 F-2010/2011


      16:00
    • 09:00

      Träning F-2016


      10:00
    • 09:30

      Match mot United F2015 F-2015


      10:30
    • 10:00

      Torshälla-Nyby IS F12 Svart (borta) F-2012


      12:00
    • 10:00

      Träning PF2017


      11:00
    • 13:00

      Träning P-2016


      14:00
    • 14:00

      Vaksala SK (P15) (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Jäders IF P10 (hemma) P-2015


      18:00
    • 17:00

      IK Viljan Dam Jr (borta) F-08/09


      19:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:30

      Träning F-2012


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 18:00

      DFK Katrineholm 10/11 (hemma) F-2010/2011


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2013


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08/09


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 26Fre
    • 16:15

      Träning F-2012


      17:30
    • 16:30

      Fredagspasset F-2010/2011


      17:30
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:30
    • 18:00

      IFK Eskilstuna F 2014 Vit (hemma) F-2013/2014


      20:00
    • 19:00

      IFK Mariefred (borta) Herr


      21:00
    • 19:30

      IFK Nyköping (borta) Dam


      21:30
  • 27Lör
    • 00:00

      IFK Eskilstuna P 2012 Blå (borta) P-2012


      02:00
    • 09:00

      Träningshelg med övernattning P-2013


      00:00
    • 10:00

      BK Sport F12-14 (hemma) F-2013/2014


      12:00
    • 12:00

      Syrianska FC F2013/14 (hemma) F-2012


      14:00
    • 15:00

      Hällbybrunns IF vit (hemma) F-2010/2011


      17:00
    • 18:00

      Föräldrarfest F-08/09


      18:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Träningshelg med övernattning P-2013


      12:00
    • 00:00

      IFK Eskilstuna P 2013 Blå (borta) P-2012


      02:00
    • 10:00

      IFK Mariefred F12 (borta) F-2013/2014


      12:00
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P13 Vit Grön (hemma) P-2014


      12:00
    • 10:00

      Träning PF2017


      11:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK F2009 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:30

      Jäders IF P14 Vit Jäders IF (hemma) P-2014


      13:30
    • 13:30

      Sandvikens AIK FK (P15) (borta) P-09


      15:30
    • 13:30

      Gnesta FF P11 (borta) P-2011


      15:30
    • 14:00

      Jäders IF F09-11 Vit (hemma) F-2010/2011


      16:00
    • 14:30

      Hällbybrunns IF (borta) P-2013


      16:30
    • 16:30

      Hällbybrunns IF vit 2012 (hemma) P-2013


      18:30
  • 29Mån
    v.18
    • 17:10

      Träning P-2014


      18:10
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 30Tis